Twój trener personalny

Chcesz zacząć trenować, ćwiczyć, podjąć dowolną aktywność fizyczną ale nie wiesz od czego zacząć? Masz znajomą koleżankę, która kiedyś dostała od innej znajomej plan treningowy i chętnie Ci go da?…. Taaaak, ale co ten że plan przyniesie Tobie? Formę i kondycję od zaraz? Pod warunkiem, że plan treningowy jest odpowiednio dobrany do Ciebie i Twojego ciała, że wiesz jak wykonywać zawarte w nim ćwiczenia i Twoja motywacja do działania jest na wysokim poziomie.

Jeśli nie spełniasz tych kryteriów może Ci być trudniej.

Podejmujesz decyzję, o tym że to już koniec obijactwa i bierzesz się za siebie od poniedziałku! Ok, to już coś. Wybierasz wśród ofert Fitness Clubów w Twoim mieście. Wykupujesz karnet OPEN. Zazwyczaj możesz dzięki niemu korzystać z siłowni, zajęć ruchowych różnego typu. Ale co wybrać. Krępujesz się iść na zajęcia grupowe, bo nikogo nie znasz wobec tego aby się rozruszać zaczynasz od siłowni. I tu pojawiają się schody. Masz nowe buty, wygodne ciuchy, napój izotoniczny, ręcznik i kompletnie nie wiesz od czego zacząć. Wokół Ciebie same mięśniaki i atrakcyjne młode dziewczyny ze słuchawkami w uszach. Oczywiście, zawsze możesz na pierwszy trening wybrać się z koleżanką/ kolegą. We dwoje raźniej. Ale czy to da Ci wiedzę o tym, co masz robić?

A co jeśli oni zrezygnuje po tygodniu i pociągną Cie za sobą?
Nie zniechęcaj się!!!!

Abyście nie czuli się zagubieni i nie na miejscu, możecie poprosić o pomoc trenera personalnego. Wprowadzę Cię w świat siłowni gładko i prawie bezboleśnie 😉 Mięśnie muszą odczuć pracę, którą wykonasz- przykro mi. Kiedyś to polubisz 😉

 

Sandra Miłosz - Pawełkiewicz.

Co daję Ci praca z trenerem personalnym?

– osoba programująca Twój trening spowoduje że efekt treningowy, do którego dążysz nastąpi w krótszym czasie
– poznasz realia prawidłowego treningu
– nauczysz się jak zdrowo i skutecznie ćwiczyć
– w trudniejszych chwilach, będzie na kogo krzyczeć 😉
– otrzymasz podpowiedzi co zjeść przed czy po treningu, aby nie zaprzepaścić efektu swoich wypocin
– poznasz różnicę między ćwiczeniami kształtującymi a zbijającymi wagę
– będziesz wiedzieć jak trenować na przyszłość aby uzyskać założony rezultat
– nie zrobisz sobie krzywdy
– unikniesz kontuzji
– będziesz mogła/mógł cieszyć się treningiem bez stresu i lęku że zrobisz coś nie tak
– poznasz więcej osób
– wykorzystasz czas poświęcony na trening w stu procentach
– dostaniesz mnóstwo i porad jak dobierasz ćwiczenia do typu Twojej sylwetki, nad czym pracować szczególnie i w jaki sposób
– gwarancja efektu

Trening personalny jest dla osób, którym zależy na zdrowym i skutecznym wdrążeniu się w świat ćwiczeń. Z porad trenera możesz korzystać zawsze lub tyle, ile uznasz za konieczne.

Jeśli ćwiczysz już od jakiegoś czasu i wcale nie myślisz o sobie jak o świeżaku, nie oznacza to że nie możesz skorzystać z opieki fachowca. Aktywność fizyczna, i zachodzące dzięki niej procesy

w ciele ludzkim to bardzo szeroka dziedzina sztuki, której okiełznanie zabiera mnóstwo czasu. Nie wstydź się zapytać, bądź poprosić o pomoc osobę dłużej zajmującą się tym tematem.

Ja będę zaszczycona mogąc Ci pomóc.

Pracuję z ludźmi już bardzo długo, nad swoim ciałem jeszcze dłużej. Zajmuję się osobami, które nie tylko chcą zmienić swoją sylwetkę i zadbać o siebie, ale też z ludźmi których życie nie było do końca usłane różami i potrzebują pomocy z aparatem ruchu aby móc swobodnie i bez bólu poruszać się na co dzień.

Pamiętaj, że Twoje ciało to Twoja świątynia. Dbaj o nie w sposób dojrzały i świadomy!!

Wyrażam zgodę na badanie przez firmę Afrofit moich preferencji i zachowań, aby umożliwić dostarczenie spersonalizowanych treści oraz polepszyć funkcjonowanie niniejszej strony. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail lub zmianę ustawień przeglądarki internetowej. Strona korzysta w plików Cookies. Więcej informacji w Polityce Prywatności.